עזרה / שאלות נפוצות

כל המסננים של BRITA מספקים ביצועי סינון ברמה גבוהה תוך שהם מפחיתים בפועל את כמותם של מספר חומרים היכולים לפגוע בריח או בטעם, כגון כלור. בנוסף, המסננים של BRITA קלים להתקנה, להגדרה ולאחסון. פילטר +MAXTRA של BRITA: פילטר +MAXTRA החדשני של BRITA מספק עד ארבעה שבועות ו-100 ליטרים של מים מסוננים וטריים. שרף חילוף היונים של הפילטר מפחית גם את הקשיות הפחמית (אבנית) וגם מתכות כמו נחושת ועופרת. הפחם הפעיל מפחית חומרים היכולים לפגוע בטעם, כגון כלור ותרכובות כלור (אם קיימות). ה-MicroDisc של BRITA: ה-MicroDisc הקומפקטי והחזק של BRITA מסנן עד 150 ליטר מים ומחזיק לתקופה של עד ארבעה שבועות. תכונת ה-ActivSelect שלו מונעת את כניסתם של רכיבים לא רצויים המשפיעים על טעם המים, כגון כלור, תוך שהיא מאפשרת את כניסתם של מינרלים כמו סידן ומגנזיום.

הן מסנן +MAXTRA והן מסנן MicroDisc של BRITA עוצבו להתקנה מהירה וקלה. פילטר +MAXTRA של BRITA: כל שצריך לעשות הוא למלא קנקן או קערה במים. טובלים את פילטר +MAXTRA של BRITA במים קרים ומנערים אותו בעדינות כדי להוציא את בועות האוויר. מכניסים את הפילטר לתוך משפך הכד ונותנים למים לזרום פעמיים דרך המסנן. לאחר שפיכת שני הליטרים הראשונים, מסנן ה-BRITA שלך מוכן לשימוש. ה-MicroDisc של BRITA: לפני השימוש הראשון ב-MicroDisc, יש להניח אותו מתחת למים זורמים ולשפשף אותו בעדינות משני צדיו בעזרת האצבעות במשך כ-30 שניות. פעולה זו מסירה ביעילות את כל שאריות אבקת הפחם שעשויות להיות בו.

רצוי לאחסן את כלי הקיבול למים של BRITA במקום קריר, למשל במקרר. יש לוודא גם שכלי הקיבול אינו מאוחסן באור שמש ישיר, ומומלץ לצרוך את המים שבכלי הקיבול תוך יום אחד.

לא. מערכות מסנני מים של BRITA נועדו לשימוש אך ורק במי ברז המטופלים על ידי העירייה או במים באספקה פרטית שאושרו כבטוחים לשתייה.

אורך החיים של פילטר +MAXTRA תלוי באיכות המים המקומית, למשל בקשיות המים. פילטר +MAXTRA של BRITA מסנן עד 100 ליטר באזורים בהם המים קשים (בהתבסס בעיקר על קשיות פחמית של 12° עד 14.5°, רמת הקשיות בגרמניה). כדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר, יש להחליף את פילטר +MAXTRA של BRITA כל ארבעה שבועות. כדי להזכיר לכם את החלפת הפילטר הבאה, קנקן סינון המים של BRITA מצויד במחוון לסימון מועד החלפת הפילטר.

באופן כללי, יש להחליף את ה-MicroDisc כל ארבעה שבועות לקבלת הביצועים הטובים ביותר. כדי להבטיח זאת, מוצרי BRITA רבים מגיעים עם מחוון אלקטרוני נוח לשימוש המנטר את חיי המסנן ומודיע לך מתי יש להחליפו.

כל מערכות הסינון של BRITA עוזרות להפחית משמעותית את הצריכה של מים בבקבוקי פלסטיק. הודות להיותם ניתנים למחזור במידה רבה, הרכיבים של BRITA משפיעים על הסביבה באופן חיובי ובר-קיימא.

אם הם מאוחסנים כראוי, ניתן לשמור את כל הפילטרים המקוריים של BRITA למשך מספר שנים. אחסון נאות כולל טמפרטורה הנעה בין 1°C ל-50°C, ללא אור שמש ישיר או חום, כשהפילטר נשאר אטום בחבילתו האטומה המקורית.

מוצרי fill&serve Mind ו-fill&go Vital מתאימים לשימוש במדיח הכלים בטמפרטורה של עד 50°C. ניתן לשטוף אותם גם ביד באמצעות מים חמים, סבון וספוג. יש לזכור כי ה-BRITA Memo שעל המכסה אינו ניתן לשימוש במדיח כלים ואסור שיבוא במגע ממושך עם מים. כדי למנוע שינויים בצבע, אין למלא את הכלי בנוזלים ובמיצים המכתימים בקלות. למידע נוסף, יש לעיין בחוברת ההדרכה.

רצוי לצרוך את המים המסוננים תוך יום אחד. אם לא נעשה שימוש במסנן המים של BRITA במשך תקופה ארוכה (למשל, כשיוצאים לחופשה), BRITA ממליצה להוציא את פילטר ה-+MAXTRA, לרוקן את כל המים שנשארו בתוך מסנן המים של BRITA ולהחזיר שוב את פילטר +MAXTRA לתוך הכלי מבלי לקבע אותו.

כן, עם בקבוק ה-fill&go Vital השימושי, אפשר ליהנות מהמים המסוננים של BRITA בכל מקום. כל שצריך לעשות הוא למלא את הבקבוק במי ברז, וליהנות!

מסנן הפחם הפעיל MicroDisc החדש והמשופר, לשימוש בבקבוק fill&go Vital של BRITA, מחזיק ארבעה שבועות.

בהחלט, משום שמסנן אחד בלבד של BRITA מסוגל לסנן 150 ליטר של מים, או 300 בקבוקי מים של חצי ליטר.

בקבוק ה-fill&go Vital הוא חלופה אוטמטיבית ורב פעמית לבקבוקי הפלסטיק והוא עוזר להפחית את השימוש בהם. וכולם מרוויחים מזה, גם הארנק וגם הסביבה.

בקבוק השתייה עשוי מחומר סינטטי באיכות גבוהה ללא ביספנול A, והוא מאושר כבעל איכות המתאימה למזון על ידי מכון הבקרה הטכנית הגרמני.

כן, כל המרכיבים של בקבוק השתייה fiil&go Vital של BRITA ניתנים לשימוש במדיח הכלים.

בקבוקי השתייה מגיעים בארבעה צבעים אופנתיים: ורוד, כחול, ירוק ליים או סגול.

מסנן הפחם הפעיל החדשני מפחית את כמות המזהמים היכולים לפגוע בריחם או בטעמם של מי השתייה. מינרלים כגון סידן ומגנזיום יכולים לעבור דרך המסנן.

בקבוק ה-fiil&go Vital של BRITA יכול להכיל עד 600 מ”ל מים.

לפני השימוש בקראף מסנן המים fill&serve Mind בפעם הראשונה, כדאי לנקות אותו בחומר ניקוי עדין. יש לשטוף את קראף מסנן המים fill&serve Mind בקביעות ביד או במדיח כלים (C50° מקסימום). הערה: ה-BRITA Memo המשולב במכסה אינו ניתן לשימוש במדיח הכלים.

ה-fill&serve Mind נועד לשפר את טעמם של מי הברז לצריכה של מים קרים. המים המסוננים בטוחים לשימוש להכנת משקאות חמים, אך הם אינם מונעים יצירת אבנית במכשירים שלך.

יש ללחוץ ולהחזיק את כפתור „התחל” שעל המכסה עד שכל ארבעת הקווים מופיעים בתצוגה ומהבהבים פעמיים. ה-BRITA Memo מוגדר כעת. הנקודה המהבהבת בפינה הימנית התחתונה של התצוגה מציינת שה-Memo פועל. קו אחד ייעלם בכל שבוע, והקווים שיישארו בתצוגה יציינו את יתרת אורך החיים של המסנן. חשוב לזכור להחליף את המסנן אחת לארבעה שבועות לפחות כדי להבטיח את הביצועים הטובים ביותר של מוצר ה-BRITA שלך, וכדי לשמור על סטנדרטים אופטימליים של היגיינה עבור המים המסוננים שלך.

לא לדאוג, אלה חלקיקי פחם קטנים המופיעים באריזה ובמים המסוננים בעקבות שחיקה. אין לחלקיקים אלה השפעה מזיקה על הבריאות. במקרה של בליעה, הם לא מזיקים לגוף האדם. אם הבחנת בחלקיקי פחם, BRITA ממליצה לשטוף את מסנן ה-MicroDisc ביסודיות משני צדיו תחת זרם המים בברז.

קראף ה-fill&serve Mind של BRITA הוא 290 מ”מ וקוטרו 102 מ”מ. החומר החדשני שממנו הוא עשוי מספק שקיפות יוצאת דופן, והוא קל משקל ועמיד בפני פגיעות.הקראף מסוגל להכיל מים בנפח כולל של 1.3 ליטר (נפח משפך של 0.5 ליטר), בעל עיצוב המותאם לדלת המקרר ומגיע עם ה-BRITA Memo השימושי, העוקב אחר אורך חיי מסנן ה-MicroDisc.

הודות לטכנולוגיית ActivSelect החזקה, מסנן ה-MicroDisc החדש של BRITA מפחית ביעילות את כמות החומרים הפוגעים בטעם המים ומאפשר למינרלים חשובים לעבור דרכו. כל מסנן MicroDisc עשוי מפחם טבעי מקליפות קוקוס ויש בו מיליוני נקבוביות זעירות. נקבוביות אלה לוכדות וכולאות רכיבים לא רצויים. ה תוצאה היא מים טריים וטעימים יותר בכל לגימה.

כן. קנקן BRITA fill&enjoy STYLE ניתן להדחה במדיח הכלים, עד 50 מעלות צלזיוס. שימו לב כי נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light אינה מתאימה להדחה במדיח הכלים ולכן יש להסיר אותה לפני שמכניסים את מכסה הקנקן למדיח הכלים. בכדי להימנע מהכתמת קנקן BRITA, אל תכניסו איתו למדיח עם כלים מלוכלכים ושאריות אוכל היכולים לגרום להכתמתו. את נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light ניתן לנקות ביד בעזרת מטלית לחה או ספוג רך.

כן. השתמשו במים חמים עם סבון ובמטלית לחה או ספוג רך. ייבשו עם מגבת יבשה או במתקן ייבוש, יש להרחיק את קנקן BRITA Style ממקור חום ישיר. הימנעו משימוש בחומרי ניקיון חזקים - אפילו אבקת סודה - הם יכולים לגרום לשריטות ושפשופים.

הקנקן החדש BRITA fill&enjoy Style מגיע עם הפילטר החדש והעוצמתי +MAXTRA. הפילטר הקודם MAXTRA, לא יתאים לקנקן החדש.

לאחר סיום השימוש בפילטר +MAXTRA ניתן לזרוק אותו באשפה רגילה.

לחצו על נורת ה-LED בחלקה העליון במשך כ-5 שניות עד שתראו את הנורה מהבהבת 3 פעמים בצבע ירוק. נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light עכשיו מוכנה לשימוש. נורת ה-LED תחל להבהב בצהוב כאשר יש להצטייד בפילטרים חדשים. כאשר הנורה מהבהבת בצבע אדום זהו הזמן להחליף את הפילטר. הנורה תהבהב באדום לאחר 4 שבועות או צריכה של 100 ליטר מים, תחת ההנחה שמדובר בזרם מזיגה טיפוסי.

בכדי להכניס את נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light לתוך המכסה יש לסובב את הנורה, בחלקו התחתון של המכסה בכיוון השעון אל תוך המכסה עד כמה שניתן לסובב. יש לסובב כנגד כיוון השעון בכדי להוציא.

חיי הבטריה של נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light היא כ-5 שנים. בסיום חיי הבטריה יש לזכור כי עליכם להיפטר ממנה בהתאם להוראות ותקנות באזור מגוריכם. בכדי להיפטר מה-BRITA Smart Light אשר סיימה את חייה יש להסיר אותה מהמכסה ע"י סיבוב כנגד כיוון השעון.

אור ירוק: פילטר +MAXTRA מבצע עבודתו באופן אופטימלי

אור צהוב: מתקרב הזמן להחליף פילטר, יש להצטייד בפילטר חדש.

אור אדום: יש להחליף את הפילטר. זה יהיה המקרה לאחר 4 שבועות או 100 ליטר מים מסוננים תחת ההנחה שהיה זרם מזיגה טיפוסי.

ניתן לבדוק את מצב התפקוד של הפילטר בכל זמן. פשוט לחצו על נורת ה-LED בחלקו העליון של המכסה עם האצבע בכדי לראות את מצבו של הפילטר. בכל שימוש בקנקן BRITA fill&enjoy Style לסינון מים, נורת ה-LED החכמה BRITA Smart Light תראה האם זהו הזמן להחליף את הפילטר בעזרת אורות מהבהבים שונים.

כמות התכולה הכוללת של הקנקן היא 2.4 ליטרים. הקנקן מכיל 1.4 ליטר מים מסוננים והמשפך מכיל 1 ליטר מים.

לא. קנקן BRITA fill&enjoy Style עוצב עבור שימוש עם מים בלבד אשר נבדקו ונמצאו בטוחים לשתייה בהתאם לרגולצייה של רשות המים המקומית.

כן, הוא מעוצב בהתאם לכל מדפי דלתות המקרר הסטנדרטיים. הערה: הקנקן צריך להיות תמיד במצב אנכי (עומד) היות ולא כולו סגור.

גובהו של הקנקן הוא כ-27 ס"מ, משמע הוא מתאים לשימוש תחת ברזי הכיורים הסטנדרטיים

BRITA מציעה חלקים חילופיים (בהתאם לזמינות). למידע נוסף יש לפנות למוקד שירות הלקוחות ב-9880*.